نتایج جستجو برای عبارت :

دختر یکی از دهقانان برای اقرار به گناه و طلب آمرزش نزد کشیش…

دختر یکی از دهقانان برای اقرار به گناه و طلب آمرزش نزد کشیش رفت و با ترس و لرز گفت: گناه بزرگی کرده‌ام و از گفتن آن خجالت میکشم. کشیش گفت: خداوند بخشنده است و هیچ خجالت نکش، بگو ببینم چه گناهی کرده‌ای؟
دختر گفت: یک سبد سیب دزدیده‌ام. کشیش گفت این‌که گناه بزرگی نیست! به اندازه تعداد سیب‌ها استغفار کن و توبه کن تا گناهت آمرزیده شود. دختر گفت: اما یک سبد سیب را از باغ کشیش دزدیده‌ام. کشیش تکانی خورد و گفت: پس گناهت به این راحتی ها بخشوده نمیشود! ب

الف:مبحث اول:مفهوم اقرار
۱- بند اول:معنای لغوی
۲- بند دوم: معنای اصطلاحی
ب:مبحث دوم :اقسام اقرار
۱- بند اول:اقرار کتبی و شفاهی ،فعلی و اشاره ای
۲- بند دوم: اقرار معلق و منجر
۳- بند سوم :اقرار صریح و ضمنی
۴- بند چهارم :اقرار ابتدائی و اقرار در پاسخ به سوال و اقرار مترتب بر دعوی
۵- بندپنجم: اقرار ساده ،اقرار مقید واقرار مرکب
۶- بند ششم :اقرار کلی وجزئی
۷- بند هفتم :اقرار در دادگاه و اقرار در خارج از دادگاه
۸- بند هشتم :اقسام اقرار در قانون مصر
تحقیق آم

《الْحَمْدُ لِلَّهِ الَّذِی جَعَلَنَا مِنَ الْمُتَمَسِّکِینَ بِوِلاَیَةِ أَمِیرِ الْمُؤْمِنِینَ وَ الْأَئِمَّةِ عَلَیْهِمُ السَّلاَمُ》

بهترین روز برای آمرزش چه روزی است؟!(کلیک بفرمایید)

+عیدتون مبارک ،التماس دعا
اقرار تنها زمانی نافذ است که اقرار کننده در حین اقرار، عاقل، بالغ، قاصد و مختار باشد. یکی از ادله‌ای که در دادگاه‌ها مورد توجه قرار می‌گیرد اقرار است. به موجب ماده ۱۶۴ قانون مجازات اسلامی مصوب سال1392، اقرار عبارت از اخبار شخص به ارتکاب جرم از جانب خود است.
معنی اقرار
اقرار اخبار مقر به تحقق امری است که علیه شخص وی واجد آثار قانونی است و ممکن است چنین اقراری ناشی از تهدید و فشار و حتی صوری و در جهت بی‌گناه جلوه دادن افراد خانواده و مورد علاقه
#یه_نکته آیا فکر کردن به گناه، گناه است؟ ⭕️ اگر جوانی در ذهن خود همیشه به #نامحرم فکر کند و افکار بدی را از ذهن خود عبور دهد، آیا #گناه کرده یا نه؟! ✅ هر چند که فکر گناه، گناه نیست، اما زمینه ساز بدی برای گناه است. تنها راه ورودی #شیطان به مملکت وجودی ما، حوزه ی فکر و اندیشه است.
ادامه مطلب
تعریف اقرار : اخبار شخص به ارتڪاب جرم از جانب خود 
اقرار ڪننده باید:عاقل
2بالغ
3قاصد
4مختار باشد.
✨در جرایم زیر ۴ بار اقرار لازم است:
1زنا
2لواط
3تفخیذ
4مساحقه
✨اقرار در موارد زیر ۲ بار لازم است:
1شرب خمر 
2قوادے
3قذف 
4سرقت موجب حد
‼️ نڪات بسیار مهم ‼️
اقرارے ڪه تحت اڪراه ،اجبار ،شڪنجه و... اخذ شود،فاقد ارزش و اعتبار است.
اظهارات وڪیل علیہ موڪل و ولے و قیم علیہ مولے علیہ اقرار محسوب نمے شود.
اقرار شخص سفیہ ڪه حڪم حجر او صادر شده و شخص ورشڪستہ نسبت
در دیانت مسیحی، آیینی وجود دارد به نام اعتراف و منظور از
آن این است که هر فرد مسیحی، علاوه بر اینکه در محضر الهی، به گناهان و گناهکار
بودن خود اقرار می‌کند، در حضور کشیشان نیز باید گناهان خود را برشمارد و از آن
اعلام توبه کند؛ نزد یکدیگر به گناه خود اعتراف کنید. نامه یعقوب 5:16

البته سابقه‌ی این آیین به مکاتب دینی عهد باستان می‌رسد.
به هر روی در عقیده مسیحیت، شخص باید در حضور کشیش به یک یک گناهانِ خود و انواع
آن به طور دقیق و با اعلام خصوصیات ا
                                   ربنا آتنا فی الدنیا حسنه و فی الاخرة حسنه
بسم الله الرحمن الرحیم
دعاى بندگان با کمال الهى
ماگمان مى کنیم طلب مغفرت و آمرزش از الله  بزرگ، مخصوص کسانى است که کارهاى زشت و ناپسند انجام مى دهند و درپى گناه و فسق و فجور هستند، امّا آنان که سر در فرمان حق دارند برایشان تقاضاى آمرزش و عفو معنا ندارد. این پندار نادرست است، زیرا استغفار و طلب آمرزش پیامبران را در جاى جاى قرآن کریم مشاهده مى کنیم و تقاضاى عفو و بخ
قصۀ بهلول نبّاش
گفتند درآی. بهلول درآمد. چون رسول علیه‌السلام را چشم بر وی افتاد، او بانگ می‌کرد که الأمان، الأمان. رسول گفت: «ای بُرنا، نشان دوزخیان در دوزخ با یاد من دادی.» و بگریست و گفت: «بگو تا چه کردی. به خدا شرک آوردی؟» گفت: «نه.» گفت: «خون به‌ناحق ریخته‌ای؟» گفت: «نه.» گفت: «پس دل با جای آر که هرچه جز این است خدا رحیم است بیامرزد. بگو تا گناه تو چیست.» گفت: «یا رسول‌الله، گناه من بس بزرگست. زبانم نمی‌گردد که بگویم.» رسول‌الله گفت: «گناه
﷽ مردی نزد پیامبر(ص) آمده و گفت:در پنهان به گناهانی چهارگانه مبتلا هستم؛
زنا، شرابخواری، سرقت و دروغ.
هر کدام را تو بگویی به خاطرت ترک می‌کنم.پیامبر (ص) فرمود: دروغ را ترک کن.مرد رفت و هنگامی که قصد زنا کرد با خود گفت:
اگر پیامبر (ص) از گناه من پرسید، باید انکار کنم
و این نقض عهد من است (یعنی دروغ گفته‌ام)
و اگر اقرار به گناه کنم، حدّ بر من جاری می شود.
دوباره نیّت دزدی کرد و همین اندیشه را نمود
و درباره کارهای دیگر نیز به همین نتیجه رسید.
به نزد پی
انشای بسیار زیبای یکی از دوستام، حتما بخونیدش!
مستی به وقت نیمه شب
درست در تکاپو برای یافتنی اوجی دردناک برای این سری که گرمای پرواز بر فراز نوشته را بال بزند و بعد در نقطه ای که انتظارش را ندارید با ترس سقوط آشنا کند.

ادامه مطلب
استغفار دوای هردردیموضوع داستان : پند قرآنی✅مردى خدمت امام حسن مجتبى علیه السلام آمد و از قحطى و گرانى به آن حضرت شکایت نمود، پس حضرت به او فرمود: از خدا طلب آمرزش کن، و مرد دیگرى آمد و به آن حضرت از فقرو تهى دستى شکایت کرد، پس حضرت به او هم فرمود از خداوند (جهت گناهان خود) استغفارو طلب آمرزش نما، و مرد دیگرى آمد و به آن حضرت عرض کرد از خدا بخواه و دعا کن کهخداوند پسرى بمن لطف فرماید، پس باو هم فرمود: از خدا طلب آمرزش نما، پس ما(حضار مجلس) به آن حض
وَسَارِعُوا إِلَىٰ مَغْفِرَةٍ مِّن رَّبِّکُمْ وَجَنَّةٍ عَرْضُهَا السَّمَاوَاتُ وَالْأَرْضُ أُعِدَّتْ لِلْمُتَّقِینَ
و شتاب کنید برای رسیدن به آمرزش پروردگارتان؛ و بهشتی که وسعت آن، آسمانها و زمین است؛ و برای پرهیزگاران آماده شده است. (134 آل عمران)

وَالَّذِینَ إِذَا فَعَلُوا فَاحِشَةً أَوْ ظَلَمُوا أَنفُسَهُمْ ذَکَرُوا اللَّهَ فَاسْتَغْفَرُوا لِذُنُوبِهِمْ وَمَن یَغْفِرُ الذُّنُوبَ إِلَّا اللَّهُ وَلَمْ یُصِرُّوا عَلَىٰ مَا
به نقل از سایت مشاوره آیین دادرسی دینا ، در قانون مدنی از مواد 1275 الی 1283 آثار اقرار و این که چه زمانی اقرار معتبر و دارای آثار است و چه زمانی اقرار غیر معتبر می باشد بیان شده است . اقرار به صورت ها و شیوه های گوناگونی انجام می شود که باید مورد تایید قاضی باشد و بتوان به عنوان دلیل برای ثابت شدن دعوا محسوب گردد و دارای آثار و اعتبار باشد اما اگر اقرار معتبر نباشد نمی تواند آثاری برای اثبات دعوا نیز داشته باشد . برای دریافت اطلاعات بیشتر در م
به نقل از سایت مشاوره حقوقی دینا ، در پاسخ به اینکه اقرار در دعوی حقوقی چیست باید گفت برطبق قانون اقرار عبارت است از اخبار به حقی است برای غیر بر ضرر خود به عبارت دیگر زمانی که فردی به ضرر خود و به نفع فرد دیگری خبری می دهد یا مطلبی را بیان می کند اقرار نام دارد . اقرار از ادله اثبات دعوی است که شرایط اقرار و فرد مقر در قانون بیان شده است . برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد شرایط اقرار در امور حقوقی بر روی لینک زیر کلیک کنید : 

www.heyvalaw.com/w
لیست نامهای زیبای دخترانه شیک و جدید
برای مشاهده اسم های زیبا و شیک دختر قسمت زیر را ببینید:
اسم دختر
قشنگ ترین نام های دختر برای فرزند دختر
اسم دختر شیک با ریشه های مختلف
اسم دختر ترکی شیک
اسم دختر کردی شیک
اسم دختر لری شیک
اسم دختر شیک فارسی
عناوین اصلی کتاب گناه شناسی: سخن ناشر؛ پیشگفتار؛ 1- معنای گناه؛ 2- واژه‌های گناه در قرآن؛ 3- واژه‌های گناه در روایات؛ 4- راه دیگر برای شناخت گناه؛ 5- لعنت شدگان در قرآن؛ 6- لعنت شدگان در روایات؛ 7- لشکر عقل و جهل؛ 8- اقسام گناه؛ 9- تقسیم بندی گناهان در روایات؛ 10- معیار شناخت گناهان […]
نوشته کتاب گناه شناسی اولین بار در گناه شناسی. پدیدار شد.
لیست نامهای زیبای دخترانه شیک و جدید
برای مشاهده اسم های زیبا و شیک دختر قسمت زیر را ببینید:
اسم دختر
قشنگ ترین نام های دختر برای فرزند دختر
اسم دختر شیک با ریشه های مختلف
اسم دختر ترکی شیک
اسم دختر کردی شیک
اسم دختر لری شیک
اسم دختر شیک فارسی
سلام دوستان
بابای من که هم توانایی داره، هم میتونه منو داماد کنه منو بیچاره کرده، یک روز میگه این خونه برای تو هستش، یک روز میاد میگه این زمین برای تو باشه و ...
هر چی بهش میگم بابا بیا منو داماد کن فردا تو پرونده ت این همه گناه می نویسن که حالت گرفته بشه ، بابا اگر من نخوام اول مدرک لیسانس و بالاتر بگیرم کی رو باید ببینم، هر چی میگم با ازدواجم میشه ادامه تحصیل داد قبول نمیکنه، خانوادهای ما معمولا 18 سالگی داماد و عروس بودن، حالا به ما که رسید بای
عناوین اصلی کتاب گناه شناسی: سخن ناشر؛ پیشگفتار؛ 1- معنای گناه؛ 2- واژه‌های گناه در قرآن؛ 3- واژه‌های گناه در روایات؛ 4- راه دیگر برای شناخت گناه؛ 5- لعنت شدگان در قرآن؛ 6- لعنت شدگان در روایات؛ 7- لشکر عقل و جهل؛ 8- اقسام گناه؛ 9- تقسیم بندی گناهان در روایات؛ 10- معیار شناخت گناهان […]
نوشته دانلود کتاب گناه شناسی اولین بار در گناه شناسی. پدیدار شد.
                         توبه از گناه 
   آیه إنَّ اللّه غفورٌالرحیم 
  همانا خداوند بخشاینده مهربان است
 حدیث در باره توبه از گناه 
التّائِبُ مِنَ الذَّنْبِ کَمَنْ لا ذَنبَ لَهُ 
 توبه کننده از گناه مانند کسی است که گناهی برایش نیست 
سنن ابن ماجه
دانلود فیلم دختر شیطان
دانلود فیلم ایرانی دختر شیطان با لینک مستقیم و کیفیت عالی (اچ دی)
شما عزیزان میتوانید فیلم دختر شیطان را از رسانه مجاز تب مووی با سرعت بالا دریافت نمایید.
کارگردان : قربان محمدپور
نویسنده : قربان محمدپور
تهیه کننده : قربان محمدپور
ژانر : اجتماعی
مدت زمان فیلم : – دقیقه
نمونه کیفیت : کلیک کنید
بازیگران : حمید فرخ نژاد , جکی شروف , اشا گوپتا , گلشن گروور , سیمران میشکروتی , فردین حفیظی
خلاصه ای از فیلم
: داستان یکی از بچه های ا
سلام
میخوام بدونم دختر پاک چطوری با دیگران ارتباط برقرار میکنه؟
مگه اسلام نگفته باید مقابل نامحرم مغرور باشه، پس چطوری با پسر خاله ش احوال پرسی میکنه؟،  یعنی بهش سلام نمیده؟، یا به حرف های خنده دار پسر خاله ش تو جمع نمی خنده؟، اگه میخنده مرتکب گناه نمیشه؟، نمیگه شاید مهرم به دلش بیافته؟
یا مثلا بیرون، پسرها میگن از دخترهای خشک خوش شون نمیاد. یعنی دختر به هر پسری که از راه رسید باید لبخند بزنه؟، بعد بهش میشه گفت دختر پاک؟
یا تو خواستگاری بخو
با توجه به اینکه انسان موجودی اجتماعی است، جامعه‌ای که در آن زندگی می‌کند، مانند خانه‌ی اوست، لذا باید مانند خانه‌اش به فکر پاکی و طهارت جامعه باشد و نه‌تنها از آلوده کردن آن خودداری می‌کند بلکه باید آلودگی‌های آن را بزداید چراکه آلودگی شدن جامعه برابر است با آلوده شدن آحاد جامعه. گناه علنی […]
نوشته ارتکاب علنی گناه، تشویق دیگران به سوی گناه است! اولین بار در گناه شناسی. پدیدار شد.
شاید شما هم شبیه به این جملات را که درواقع تشویق به گناه هستند را شنیده باشید: «گناهش گردن من!»؛ «یک‌شب که هزار شب نمیشه!»؛ «موسی به دین خود عیسی به دین خود!» و… . دراین‌باره آیه 112 سوره عنکبوت به کفاری اشاره دارد که عده‌ای از مؤمنین را به گناه و سرکشی تشویق می‌کنند: […]
نوشته تشویق به گناه؛ از عوامل تشدید عذاب در قیامت اولین بار در گناه شناسی. پدیدار شد.
۱. گناه پیش و پس از آن که گناه باشد، تصور گناه است. 
یعنی تصور کشتن از خود کشتن قبیح‌تر است. 
۲. آیا تفنگی که گلوله از آن خارج می‌شود معصوم نیست؟ 
۳. گناه یکجور بیگانگی یا تعارض است با طبیعت خودمان. 
۴. احساس گناه، ذاتی و اجتناب‌ناپذیر است. این که در کهن الگوها انسان با گناه آغاز می‌شود و هبوط می‌کند، این که از روزگار دور قربانی می‌کرده‌اند، و این که مسیح بار گناهان انسان را بر دوش می‌کشد موید همین نکته است. 
۵. گناه نخستین، نه خوردن گندم یا
آخرالزمان، خییییلی شدت سختی زیاد میشه، گاهی دچار شدیم، اما چون هنوز باور نداریم، خودمون رو در جایی ورای واقعیت موجود می بینیم

هنوز شاید انکار می کنیم، که گناه زیاد شده .. چون گناه رو برامون آسون کردن، و زشتی گناه رو هم از بین بردن .. در این وضعیت گناه رو تشخیص می تونیم بدیم آیا؟؟؟؟!!!! آیا درک درستی و شناخت درستی از وضعیت موجود خواهیم داشت؟؟!! 
انسان امروز، بدون مِی، مَست مَسته ..
در فرازی از زیارت نامه حضرت مهدی(عج) می خوانیم: « السلام علی ربیع الانام» سلام بر مهدی، بهار بشریت
حضرت صاحب الامر ارواحنا فداه  مانند باران بهاری، قلب های پژمرده را که به واسطه گناه افسرده شده اند نشاط و شادابی می بخشد، برای همین هر پدیده ای بخواهد زنده شود و شادابی معنوی و کمال و بصیرت را کسب کند باید از وجود امام زمان (عج) بهره ببرد و اساساً بهار، فصل روی آوردن به آستان مبارک امام مهدی(عج) است.
 اینک که در ماه پر فیض رجب، ماه استغفار و  آمرزش
در قرآن کریم آمده است که «وَلَا تَکسِبُ کلُّ نَفْسٍ إِلَّا عَلَیهَا ۚ وَلَا تَزِرُ وَازِرَهٌ وِزْرَ أُخْرَیٰ؛ و هیچ‌کس جز به زیان خود [عمل زشتی] مرتکب نمی‌شود و هیچ گناهکاری بار گناه دیگری را بر دوش نمی‌کشد.»[1] آیا این آیه استثناء هم دارد؟ و آیا امکان دارد که در روز قیامت کسی بار گناه […]
نوشته آیا امکان دارد که در روز قیامت کسی بار گناه دیگری را بر دوش بکشد؟ اولین بار در گناه شناسی. پدیدار شد.
•| #ترک‌گناه ✨
آقا دیدین بعضیا میگن:مـا چـون گـرفـتارِ فـلان گـنـاه شـدیـمـدیگـه نـمـاز هـم نمـیخونیمـ چـون سـودے نـدارهولے اصلا اینطورے نیستش ...توے قــرآن هم اومـده ڪه اگـر گنـاه کـردےحتـمانـماز بـخون☺ نمـاز پاڪ ڪـنِ گـناههتو #نمازتو بخون مطمعا باش از بقیه #گناه ها همـ دست میڪشے

عناوین اصلی کتاب : اشاره؛ پیشگفتار؛ بخش اول: آثار و تبعات منفی گناه و معصیت؛ بخش دوم: راهکارهای جبران گناه و معصیت ؛ فهرست منابع و مآخذ؛ فهرست منشورات مسجد مقدّس جمکران مشخصات کتاب: عنوان و نام پدیدآور : آثار گناه در زندگی و راه جبران علی اکبر صمدی مشخصات نشر : قم : مسجد […]
نوشته دانلود کتاب آثار گناه در زندگی و راه جبران اولین بار در گناه شناسی. پدیدار شد.
تیزرآنونس سریال هم گناه 1399 اثری از مصطفی کیایی, تیزرآنونس سریال هم گناه با لینک مستقیم کم حجم کیفیت بالا عالی نسخه بلوری 4k با ترافیک نیم بها, تیزرآنونس سریال هم گناه شبکه نمایش خانگی ایرانی جدید بدون تگ آرم تبلیغاتی نیاز به خرید اشتراک ویژه تیزرآنونس سریال

ادامه مطلب
دیگه از این طرز زندگی کردن خسته شدم
از زندگی پر از گناه خسته شدم
از نماز نخواندن ، از بیهوده بودن خسته شدم
از تنبلی ،بی حوصلگی
خواب ، گناه ، گناه خسته شدم
از موبایل ،تی وی ، تلگرام ،واتساپ ، بازی خسته شدم
چکار کنم که بتونم درست زندگی کنم؟

اینكه سلاح فروخته شده دراثرتعویض محل فروش یامدت زمانی بالاارزش بالایی میافت برای دونالدوحشت آفرین بود.
اوهمیشه ازیادآورشدن عبارت كاغذفاقدارزش واهمه نداشت.معاهدات اسلحه وغیره بیشترزیان نصیبش میكردند.
امكان داشت كشورهاسلاح هارامهندسى معكوس كنند.ازآن جهت تحمیل قوانین استفاده كنندیاازآن بعنوان جانشین طلاودلاراستفاده كنند.
فكراوسراسرسودآورى نداشت دركل بروزبودن همه سلاح هادركشورهاراخواستارنبود.
لینک دانلود و توضیحات بیشتر در ادامه مطلب
الف: تعریف اقرار :
از لحاظ لغوی، اقرار مصدر و از واژه قرار گرفته شده و در فرهنگهای مختلف معانی متعددی برای آن شناخته اند، از جمله اعتراق به حق، کسی را در مکانی ابقائ کردنریال سخنی را به روشنی بیان کردن، چیزی را در کاری استوار کردن بکار رفته است، ذکر این نکته نیز لازم استکه اقرار بیشتر در امور حقوقی به کار می رود و در مسایل جزایی بیشتر از واژه اعتراف استفاده می گردد، تعریفی نیز که فقها از اقرار کرده ان
بهانه های خدا برای بخشش بی حساب:
۱.  روزه دار با خرمای حلال افطار کند ثواب نمازش ۴۰۰ برابر شود.
۲. در لقمه اول افطار بگوید بسم الله الرحمن الرحیم یا واسع المغفره اغفرلی تا خدا او را بیامرزد.
۳.برای آمرزش گناهان ۴۰ ساله هر شب این دعا(ی کوتاه) را بخواند : اللهم رب شهر رمضان...یا رحمن یا علام
۴. برای آمرزش ۷۰۰۰۰گناه هر شب ۲ رکعت نماز بخواند بعد از حمد ۳ توحید و دعای مختصر سبحان من هو حفیظ ... 
۵. برای داشتن ثواب کسی که در راه خدا در خونش بغلطد موقع افطار
به موجب ماده ۱۲۵۸ قانون مدنی، دلایل اثبات دعوی از قرار ذیل است:
۱- اقرار؛
۲- اسناد کتبی؛
۳- شهادت؛
۴- امارات؛
۵- قسم.
همچنین به موجب ماده ۱۶۰ قانون مجازات اسلامی، ادله اثبات جرم عبارت از اقرار، شهادت، قسامه و سوگند در موارد مقرر قانونی و علم قاضی است.
یه حسی بهم میگه ماه رمضان امسال با ماه رمضان سالهای قبلی فرق میکنه / نه بخاطر شرایط بوجود اومده / شاید بخاطر کارهایی که کردم. نامۀ اعمالی دارم بسی سیاه / نیازمند آمرزش گناهان / خدایا اگه فکر کنم که منو بخشیدی یا نه گناه کردم (گناه ناامیدی) پس فکر میکنم که منو بخشیدی تا دیگه این گناه رو مرتکب نشم /ماه رمضان های پارسال اگر منصفانه باشم چیزی جز انجام یه تکلیف و گرسنگی نبود / امسال علاوه بر انجام تکلیف میخوام کمی هم به خدا و عالم غیب نزدیک تر بشم / تو م
گناه
گفتمش:یقه باز کن به پنجره چشمانمبگذار سخن بگوید آسمان نگاهم با نگاهتبگذار بچینید دستانمشرمی از باغ های بلوغ عشق را.
بهار آمده!به باد سپرده باغ شکوفه هایش راجامه تن را داده به آفتابصدای تندر از دورها می داد خبر از بارانی سختبرای میوه شدنباید برهنه می شد باغ!
دلم گرفته است/گفتمش زیر باران،گفت:برهنگی گناه است!

گفتمش:برهنگی جز در زیر باران گناه است!
#اشعار ۹۹ #اشعار_فروردین۹۹ #حجت_فرهنگدوست
نقد
رمان اینترنتی گناهکار : فضایی احساساتی و کاملا غیر منطقی برای علت زندگی
یک دختر در خانه ­های مردان غریبه و پر از صحنه­ های تحقیر و توهین
!!!!!!!!!!
نقد رمان اینترنتی گناهکار ، نویسنده فرشته۲۷

وقتی از خط قرمزی عبور می­ کنی، چراغ قرمزی را ندیده می­ گیری، حصار و
دیواری را بی­ خیال می ­شوی و پا در حریم تعریفی دیگران می­ گذاری، گناه
کرده ­ای.

حالا فرقی نمی­ کند، گناه، گناه است، دلی را بشکنی، حقی را بخوری، غیبتی بکنی، تهمتی بزنی، دروغی بگویی، تم
نقد
رمان اینترنتی گناهکار : فضایی احساساتی و کاملا غیر منطقی برای علت زندگی
یک دختر در خانه ­های مردان غریبه و پر از صحنه­ های تحقیر و توهین
!!!!!!!!!!
قد رمان اینترنتی گناهکار ، نویسنده فرشته۲۷

وقتی از خط قرمزی عبور می­ کنی، چراغ قرمزی را ندیده می­ گیری، حصار و
دیواری را بی­ خیال می ­شوی و پا در حریم تعریفی دیگران می­ گذاری، گناه
کرده ­ای.

حالا فرقی نمی­ کند، گناه، گناه است، دلی را بشکنی، حقی را بخوری، غیبتی بکنی، تهمتی بزنی، دروغی بگویی، تما
ورسولخدا ص را پیروی کنید و بانچه از جانب خدا امده اقرار کنبد ار نشانه های هدایت متابعت نمایید زیرا ایشان نشانه های امانت. و تفوایند و بدانید تگر کسی فقط  عیسی بن مریمع را انکار کند وپیغمبران غیر از او اقرار نماید. ایمان  ندارد چراغگاه را جوییدورا ه پیمایید و از پشت پرده. ها در طلب اثار  نشانه باشبد  یعنی اگر چه  در برابر. شما پرده های  مبتدعین و مد عیان نا حق  اویخته. شده ولی شما در پس این پرده ها کسانی را که قدم جای قدم پیغمبر گذاسته اند. میتوا
حضرت صادق ع فرمود همانا خداوند دوست داردبنده ای را که در گناه بزرگ باو توجه کند و از او امرزش بخواهد ومبغوض دارد بنده ای را که را که گناه اندک را خوار شمارد و بان بی اعتنا باشد ودر مقام توبه وتدارک ان نباشد  و حضرت صادق ع فرمود امیرالمومنین ع فرمود همانا پشیمانی بر گناه وبدی انسانرا بدست کشیدن از ان وامیدارد
خانواده صبوری خانواده ای بزرگ و قدیمی است که سال هاست در کار صادرات و واردات گل و گیاه است. آنها در خانه ای قدیمی همچنان در آرامش با هم زندگی می‌کنند، ورود جوانی به این خانواده زندگی همه خانواده را دستخوش تغییراتی می‌کند که…
هم‌گناه به کارگردانی و تهیه کنندگی مصطفی کیایی برای پخش در شبکه نمایش خانگی تولید می‌شود. هم گناه اولین تجربه مصطفی کیایی برای حضور در شبکه نمایش خانگی است.
دانلود سریال هم گناه
من؟ دختر بی اراده ی این داستانم. اگر پاک شوم، مرا می بخشی؟ فقط لازم است این را بدانم که خیالم راحت باشد که راهی هست. وقت هایی که از کلاس بچه ها دارم می روم سمت دفتر، وقت هایی که در جلسه وقت نماز می شود، وقت هایی که منتظر اسنپ جلوی در خانه ایستاده ام، شب ها که می خواهم بخوابم، از تو می پرسم: آیا هنوز هم می شود کاری برای زندگی ام کرد؟ من؟ من دختر نشانه ها بودم! من دختر آیه ها بودم! من دختر مشهد آذر 97 بودم! من دختر باور داشتن بودم. دختر دانستن اینکه کسی
سرکار خانم
................................ فرزند ......................... به
شماره شناسنامه ..................... و کد ملی
................................. و به آدرس سکونت
............................................   زوجه سند نکاحیه شماره
......................  به موجب  این  سند اقرار نمودند تمامی  مهریه 
مندرج  در سند نکاحیه  فوق  الذکر را به همسر خود جناب آقای 
................. فرزند ......................... به شماره شناسنامه
............... و کد ملی ............................  ابرا نموده  و
ذمه  زوج  درخصوص  پرداخت  مهریه  به  زوجه  بری  گ
پاییز که برگ ها می ریزند رفتگران درختای را می تکانند تا برگمانده های آنها نیز بریزند و درختان کاملاً عریان شوند و مهیای (توانای) تحمل هرچه بیش تر سرما و برف محافظ شان در برابر کرم ها تا بهار و نوبت جوانه های تازه و نو قرار بگیرند
استغفار، طلب تکانیدن ما (آمرزش) از خداست تا به کمک فرشتگان («رُفتگر»ها) گناهان مانده بر روح و جان و روانِ این تن مان را بریزند و ما مهیا و توان مند دریافت سپیدی، پاکیِ (برف) گردیم و از شرور شیاطین در امان قرار بگیریم و شا
در زمان های قدیم یک دختر از روی اسب می افتد و باسنش ( لگنش ) از جایش درمی‌رود. پدر دختر هر حکیمی را به نزد دخترش می‌برد، دختر اجازه نمی‌دهد کسی دست به باسنش بزند ؛ هر چه به دختر میگویند حکیم بخاطر شغل و طبابتی که میکنند محرم بیمارانشان هستند اما دختر زیر بار نمی رود و نمی‌گذارد کسی دست به باسنش بزند.
به ناچار دختر هر روز ضعیف تر و ناتوان‌تر میشود.
ادامه مطلب
#دوستان عزیزی که نماز و روزه و ختم قرآن قضای اموات(ره) برگردنشان میباشد می توانند با مراجعه به منوهای بالای صفحه وبلاگ وارد گزینه نماز و روزه استیجاری شوند واین دین بزرگ را از خود ساقط کنند..  /\   /\

«١٧٥»أُولئِکَ‌ الَّذِینَ‌ اشْتَرَوُا الضَّلالَةَ‌ بِالْهُدى‌ وَ الْعَذابَ‌ بِالْمَغْفِرَةِ‌ فَما أَصْبَرَهُمْ‌ عَلَى النّارِ آنها( کتمان‌کنندگان حقّ‌)کسانى هستند که گمراهى را به بهاى از دست دادن هدایت و عذاب را به جاى آمرزش خریدند.پ
من؟ دختر بی اراده ی این داستانم. اگر پاک شوم، مرا می بخشی؟ فقط لازم است این را بدانم که خیالم راحت باشد که راهی هست. وقت هایی که از کلاس بچه ها دارم می روم سمت دفتر، وقت هایی که در جلسه وقت نماز می شود، وقت هایی که منتظر اسنپ جلوی در خانه ایستاده ام، شب ها که می خواهم بخوابم، از تو می پرسم: آیا هنوز هم می شود کاری برای زندگی ام کرد؟ من؟ من دختر نشانه ها بودم! من دختر آیه ها بودم! من دختر مشهد آذر 97 بودم! من دختر باور داشتن بودم. دختر دانستن اینکه کسی
سوال:
آیا امامان و پیامبران معصوم، قدرت بر گناه دارند یا ندارند؟ زیرا اگر قدرت بر گناه داشته باشند نمی­شود به آنها در راه رسیدن به کمال اعتماد کرد، از آنجا که احتمال دارد مرتکب گناه شوند و ما بی­خبر باشیم، و اگر قدرت بر گناه نداشته باشند که اصلاً عصمت و اعمال نیک آنها ارزشی ندارد.
در کتاب اصول تشیع آمده است:[1]
پاسخ:
صادر شدن معصیت از پیامبران و امامان محال است در عین حالیکه تحت قدرت و اراده آنها است، یعنی چون هیچگاه اراده گناه نمی­کنند لذا صدو
کم کم مطمئن میشم یه ترک گناه من باعث شد خیلی از رفتارهای زشتم رو کنار بزارم شبیه سه سال پیش شدم. باید مواظب باشم تنهایی دوباره باعث نشه من به وضعبت قبل برگردم 
اگه مدام به مرگ فکر کنی کمتر گناه می کنی.
هر چی فکر می کنم اگه بمیرم هیچی برای اون دنیا ندارم
اگه کاری هم کرده بودم بعدش خرابش کردم 
توضیحاتی در مورد شرم shame و گناه guilt   از دیکشنری پروفسور سلمان اختر ۲۰۰۹

گناه یک تجربه ملال آور متعاقب زیر پا گذاشتن قوانین ملی، خانوادگی یا مذهبی است یا حتی تفکر به این زیر پا گذاشتن ( transgression ) است.

براساس نظریه فروید منشاء گناه ادیپال و برمی گردد به آرزوهای پدرکشی و
زنا با محارم در کودکی ، و به دنبال احساس گناه نیاز به
ادامه مطلب
سلام
به شخصه به روز دختر هیچگونه اعتقادی ندارم، محدودیت، ممنوعیت، اینکارو بکن، اونکار رو نکن، موتور سوار نشو، دوچرخه سوار نشو، حق استادیوم رفتن نداری، حق بدون اجازه ازدواج کردن نداری، حق انتخاب پوشش نداری و تازه  اینا برای جامعه است، جامعه ای که پسری رو تربیت میکنه تا به دخترش به خواهرش بگه حق نداری از خونه بری بیرون، حق نداری با دوستات رفت و آمد داشته باشی، حق نداری دیر بیای خونه ... واقعا روز این دختر مبارکه؟ البته که روز دختر برای اونایی
دانلود سریال هم گناه قسمت اول از نماشا اثری از محسن کیایی, دانلود قسمت 1 اول سریال هم گناه از نماشا پخش شده 1398 با لینک مستقیم رایگان کامل کم حجم کیفیت بالا عالی بلوری 4کا, دانلود قسمت اول سریال نمایش خانگی ایرانی هم گناه از نماشا جدید بدون تگ آرم تبلیغاتی و نیاز به خرید اشتراک ویژه از نماشا

ادامه مطلب
ﺩﺧﺘﺮ ﺍﺯ ﺴﺮ ﺮﺳﺪ : ﺁﺎ ﻣﻦ ﻧﺰ ﻮﻥ ﻣﺎﻩ ﺯﺒﺎﻢ ؟
ﺴﺮ ﻔﺖ : ﻧﻪ ، ﻧﺴﺘ 
ﺩﺧﺘﺮ ﺑﺎ ﻧﺎﻫ ﻣﻀﻄﺮﺏ ﺮﺳﺪ : ﺁﺎ ﺣﺎﺿﺮ ﺗﻪ ﺍ ﺍﺯ ﻗﻠﺒﺖ ﺭﺍ ﺗﺎ ﺍﺑﺪ ﺑﻪ ﻣﻦ ﺑﺪﻫ ؟
ﺴﺮ ﺧﻨﺪﺪ ﻭ ﻔﺖ : ﻧﻪ ، ﻧﻤﺪﻫﻢ 
ﺩﺧﺘﺮ ﺑﺎ ﺮﻪ ﺮﺳﺪ : ﺁﺎ ﺩﺭ ﻫﻨﺎﻡ ﺟﺪﺍ ﺮﻪ ﺧﻮﺍﻫ ﺮﺩ ؟
ﺴﺮ ﺩﻭﺑﺎﺭﻩ ﻔﺖ : ﻧﻪ ، ﻧﻤﻨﻢ 
ﺩﺧﺘﺮ ﺑﺎ ﺩﻟ ﺷﺴﺘﻪ ﺍﺯ ﺟﺎ ﺑﻠﻨﺪ ﺷﺪ ﺩﺭ ﺣﺎﻟ ﻪ ﻗﻄﺮﻩ ﻫﺎ ﺍﻟﻤﺎﺱ ﺍﺷ ﺸﻤﺎﻧﺶ ﺭﺍ ﻧﻮﺍﺯﺵ ﻣﺮﺩ 
ﺍﻣﺎ ﺴﺮ ﺩﺳﺖ ﺩﺧﺘﺮ ﺭﺍ ﺮﻓﺖ ، ﺩﺭ ﺸﻤﺎﻧﺶ ﺧﺮ
 رسول خدا ص فمود چه زشت است فقر بعداز ثروتمندی وچه زشت از است گناه بعداز خواری و درویشی وزشت تر از ان کسی عبادت خدا کنو و سپس انرا واگذارد شرح زشتی فقر بعداز ثروتمندی یا از لحاظ  اسراف و تبذیرو بکار ماندن  و خرج کردنست وبا از لحاظ اینستکه انسان با وجود انکه ثروت  دارد مدتی با دست باز زندگی میکرده است نا گاه طریق بخل وخستپیش گیرد و چون فقرا زندگی کند و یا مقصود زشتی در نظر اهل  دنیاست اگر چه نزد خدا پسندبده باشد و تما زشتی گناه بعداز خواریو درو
       پیشتر ها یک همسر، فرزند دختر، خواهر، لولی، خواهر زاده، برادر زاده، عروس، زن دایی، زن داداش، دختر خاله، دختر عمه، دختر عمو، دختر دایی، پزشک و خانمِ همسایه اینجا می نوشت . من بعد با حفظ تمامی این سمت ها یک خواهرشوهر در اینجا می نویسد.
✨﷽✨
✅راه حلی برای گناه نکردن
✍جوانی نزد عالمی آمد و از او پرسید: من جوان هستم اما نمیتوانم خود را از نگاه کردن به دختران منع کنم، چاره ام چیست؟ عالم کوزه‌ای پر از شیر به او داد و به او توصیه کرد که کوزه را به سلامت به جای معینی ببرد و هیچ چیز از کوزه نریزد...
به یکی از طلبه‌هایش هم گفت او را همراهی کند و اگر شیر را ریخت جلوی همه‌ی مردم او را کتک بزند. جوان نیز شیر را به سلامت به مقصد رساند. و هیچ چیز از آن نریخت. وقتی عالم از او پرسید چند دختر را
قَالَ الرِضا علیه السَّلام:«اَلصَّغَائِرُ مَنَ الذُّنُوبِ طُرُقٌ اِلَی الْکَبَائِرِ مَنْ لَمْ یَخَفِ اللهَ فی الْقَلِیلِ لَمْ یَخَفْهُ فِی الْکَثِیرِ»گناهان کوچک، زمینه ی رسیدن به گناهان بزرگ است. هر که در گناه کوچک از خدا نترسد درگناه بزرگ هم از خدا نخواهد ترسید.(عیون اخبار الرضا علیه السلام/ ج ۲/ ص۱۸۰)

همین گناه ها هستند که امام حسین (علیه السلام) را ناراحت می کنند.
اینتل به شکست خود در برابر AMD اعتراف کرد!
شرکت اینتل بالاخره به شکست خود در برابر AMD اعتراف کرد. یکی از مقامات اینتل در کنفرانس Citi، ضمن اقرار به این موضوع، از برنامه های آتی شرکت جهت ماندن در عرصه رقابت خبر داد.
مدتی است که اتفاق های جالبی در بازار پردازنده های x86 رخ می دهد. به عنوان مثال، شرکت بزرگ اینتل برای نخستین بار اعتراف کرده که بخشی از سهم بازار خود را به AMD باخته است. جیسون گریب، معاون و مدیر اصلی گروه تکنولوژی و پلتفرم های ابری، طی مصاحب
این سریال پر طرفدار را  می توانید اینجا دانلود نمایید
دانلودز فیلم:  لینک های دانلود سریال هم گناه را می توانید هفته آینده دریافت کنید
دانلود قسمت 10 سریال هم گناه با کیفیت 480
دانلود قسمت 10 سریال هم گناه با کیفیت 720
دانلود قسمت 10 سریال هم گناه با کیفیت 1080
,    ,    دانلود آهنگ تی ام بکس دختر بندر,    دانلود آهنگ تی ام بکس دختر بندر ریمیکس,    دانلود اهنگ دختر بندر تی ام بکس با لینک مستقیم,    دانلود موزیک ویدیو تی ام بکس دختر بندر,    دانلود آهنگ تی ام بکس ناز داره چه وای ریمیکس,    ریمیکس اهنگ دختر بندر تی ام بکس,    دانلود آهنگ تی ام بکس دختر خوشگل بندری,    متن آهنگ دختر بندر تی ام بکس,    دانلود آهنگ تی ام بکس بیخیال فردا,   
«یادت باشد: کسانی که به آن‌ها عشق می‌ورزیم، از بیشترین قدرت برای آزردن ما برخوردار هستند!/ فراموش نکن: بی‌گناه واقعی کسی است که علاوه‌برآنکه بی‌گناه است، دیگران را نیز بی‌گناه می‌داند!/ در پشت سر هر انسان موفق، سالیان بسیاری از ناکامی نهفته است!/ به خاطر بسپار: اگر با آنچه دارید و با همین شرایط –همین حالا- نتوانید خوشحال باشید، وقتی آنچه را می‌خواهید به دست آوردید نیز خوشحال نخواهید شد!

ادامه مطلب
رمان گناه می‌کنم تو را (حوا به شیطان پناه می‌آورد) نویسنده: شیدا زارعی لطفا انسان باشید و کپی نکنید! بوی لعنت شده‌ات روی تنم جا مانده
نام : رمان گناه می کنم تو را. نویسنده: شیدا زارعی. تعداد صفحات: ۲۴۹۷. ژانر: #عاشقانه ،#اجتماعی. ***فرمت Apk بدلیل داشتن پنل تنظیمات حرفه ای جهت
«فقط یک گناه وجود دارد، فقط یکی، آنهم دزدی‌ست. هرگناه دیگری صورت دیگر دزدی‌ست.وقتی مردی را بکشی زندگی را از او دزدیده ای. حق زنش را برای داشتن شوهرش دزدیده ای، همینطور حق بچه هایش را به داشتن پدر. وقتی دروغ میگویی حق طرف را برای دانستن راست دزدیده ای، وقتی کسی را فریب دهی، حق انصاف و عدالت را دزدیده ای. میفهمی؟».بادبادک باز _خالدحسینی  فقط یک گناه وجود دارد
امروز صبح فردی رو ملاقات کردم که سمت اجرایی داشت
قانون رو به درستیِ کامل اجرا کرده بود با یک خلافکار
دقیقا طبق مقررات با متخلف برخورد کرده بود
(ضمنا آسون ترین و سهل ترین مجازات رو هم در نظر گرفته بود، با متخلف نهایتا قرار بود برخوردی کتبی بشه اون هم شاید!)
اما
احساس گناه می کرد!
چرا باید کسی که قانون رو شکسته راست راست بگرده و با افتخار تعریف کنه
و
اونی که حکم رو اجرا می کنه احساس گناه کنه؟
اجازه بدیم هر کسی هر غلطی می خواد بکنه!
سلام به تکه ای از وجودم

دختر عزیزم در این دوماهی که مهمون خونه ی من و بابا احسان شدی زندگی ما رنگ و بوی دگری پیدا کرده.....الان همه ی فکرمون تو شدی که چیکار کنیم خوشبخت ترین دختر دنیا باشی
دختر عزیزم تو زیبا ترین و ناز ترین دختر دنیایی
دوستت دارم 

۴دی ماه ۱۳۹۸
داروهای ترک کامل گناه چند روزه است؟!‌

در روایات آمده که هر کس چهل روز در تمام کارهایش اخلاص داشته باشد و آنها را برای رضای خداوند انجام دهد، خداوند حکمتش را در قلب او استوار و بر زبانش جاری می سازد.

باید بدانیم دارویی برای ترک گناه وجود ندارد، گناه هم مثل هر درد دیگری اگر پیشگیری شود خیلی بهتر از درمان است، چرا که اگر آلوده شدیم در مقابل میکروب شیطان و باکتری های نفس ضعیف می شویم.
ادامه مطلب

عزیزان تا قسمت 8 درج شد

ژانر فیلم : درام | اجتماعی
امتیاز فیلم : -
رده سنی : -
کارگردان : مصطفی کیایی
نویسنده : -
بازیگران : پرویز پرستویی , الناز شاکردوست , محسن کیایی , مهران احمدی
محصول کشور : ایران
تاریخ اکران : -
زمان فیلم : -
زبان فیلم : -

خلاصه داستان : بهروز پرستویی پسر پرویز پرستویی در سریال هم گناه حضور خواهد داشت و تجربه جالبی هم است که پسر یک بازیگر که به طور جالبی هم شدیدا شبیه پدرش است، نقش جوانی او را بازی کند و دیگر از گریم ها
امام صادق علیه السلام: 
▫️من سَرَّهُ طولُ العافِیَةِ فَلْیَتَّقِ اللّه َ. 
▫️هر که خوش دارد از عافیت طولانى برخوردار شود، تقواى خدا در پیش گیرد. 
بحار الأنوار: ۷۲/۲۳۲/۲.
نکته:
▫️گناه یکی از عوامل مهم ایجاد ناسلامتی است. با تقوا راه عافیت را باز کنیم.
#دفتر_پاسخگویی_به_سؤالات_شرعی
خبر خودروسوزی دختر هوادار فوتبال مقابل یکی از واحد‌های قضایی در تهران واکنش برخی فوتبالیست‌ها و پیشکسوتان این ورزش را در پی داشته است. در فضای مجازی نیز کاربران او را "دختر آبی" خطاب کرده اند و درباره اش می‌نویسند. اما دختر آبی متاسفانه صبح امروز درگذشت
ادامه مطلب
آیـت الله بـهـجـت:از ما، عمل چندانی نخواسته اند!مهم تر از عمل کردن، "عمل نکردن" است!تقوا یعنی "عمل گناه را مرتکب نشدن!همه میپرسند چه کار کنیم؟من میگویم: بگویید چه کار نکنیم؟ پاسخ اینست:گــنـــ ـــاه نــــکــنــیــد.شاه کلید اصلی رابطه با خدا " گــنــاه نــکــردن " است#قاصدک
ژانر فیلم : اکشن | جنایی | درام
امتیاز فیلم :
رده سنی :
کارگردان : Fenar Ahmad
نویسنده : Fenar Ahmad
بازیگران : Ali Sivandi, Dar Salim, Dulfi Al-Jabouri, Stine Fischer Christensen
محصول کشور :
تاریخ اکران :
زمان فیلم : 
زبان فیلم :

خلاصه داستان : زید جراح قلب موفق با آپارتمانی گرانقیمت و دوست دختر باردار است. یک شب او را از برادرش یاسین ملاقات می کند ، که ناامید پول است ، اما امتناع می ورزد. بزودی پس از آن ، یاسین پیدا می شود که به ضرب و شتم اعدام می شود و زید با گناه غلبه می کند. هرچه گناه
جدید ترین و بهترین و زیبا ترین عکس نوشته های روز دختر مبارک و دانلود عکس های روز دختر
عکس روز دختر با کیفیت های عالی و خوب و دانلود رایگان عکس نوشته های روز دختر با لینک مستقیم
دانلود باحال ترین و خفن ترین و جذاب ترین و زیبا ترین عکس نوشته های روز دختر و عکس روز دختر
باحال ترین و خفن ترین و زیبا ترین و قشنگ ترین و عکس های دختر برای عکس پروفایل عکس روز دختر
داتلود جدید ترین و زیبا ترین و باحال ترین عکس نوشت های روز دختر برای پروفایل و دانلود عکس ر
علائم و نشانه های دختر بودن جنین در بارداری
نشانه های خاص نشان می دهد که کودک می تواند یک دختر باشد یا پسر با این حال، این نشانه ها قطعا به شما نمی گویند که شما یک دختر را باردار هستید ولی تجربه ثابت کرده است که نشانه های بیان شده در اکثر افراد پیش بینی را درست انجام داده و زنانی که در دوران حاملگی این نشانه ها و علائم را داشتند نوزادشان دختر به دنیا آمده است ، بعد از معرفی علائم بارداری پسر روی شکم زن حامله در بخش قبلی نمناک به علائم باردا
علائم و نشانه های دختر بودن جنین در بارداری:نشانه های خاص نشان می دهد که کودک می تواند یک دختر باشد یا پسر با این حال، این نشانه ها قطعا به شما نمی گویند که شما یک دختر را باردار هستید ولی تجربه ثابت کرده است که نشانه های بیان شده در اکثر افراد پیش بینی را درست انجام داده و زنانی که در دوران حاملگی این نشانه ها و علائم را داشتند نوزادشان دختر به دنیا آمده است ، بعد از معرفی علائم بارداری پسر روی شکم زن حامله در بخش قبلی نمناک به علائم بارداری دخ
بسم الله الرحمن الرحیم
پست_پنجم 
سلسله مباحث سبک زندگی اسلامی:
دختر و پسر از پدرومادر گلہ نکنند. تقصیر آنہا چیست؟
درختی ریشہ ی خود را بار نیاورد کہ میوه بگوید تقصیر من چیست؟ 
تقصیر خدا چیست؟
خداوند همہ چیز بہ پدرومادر داد. دستورالعمل داد؛ زمین داد کہ برویانند؛ غذا داد؛ آفتاب داد؛ شما اگر بذری را در زمین کاشتید کہ روئیده شود، من کشاورز شما، من کارگر شما؛ این هم دستورالعملتان. اینگونہ ازدواج کنید، این برنامہ ها را پیاده کنید؛ اگر درست نشد، آن
متأسفانه امروزه برخی زنان به بدترین و محرک‌ترین شکل ممکن خود را در کوچه، خیابان، محل کار و تحصیل و فضای مجازی عرضه می‌دارند و در جامعه فساد ایجاد می‌کنند و معتقدند که بی‌حجابی آن‌ها به دیگران مربوط نیست، درحالی‌که خانم بی‌حجاب با عدم رعایت حجاب نه‌تنها به وظیفه شرعی و دستور الهی عمل نمی‌کند، […]
نوشته گناه بی‌حجابی حق‌الله است یا حق‌الناس؟! اولین بار در گناه شناسی. پدیدار شد.
دانلود قسمت نهم 9 سریال هم گناه . دانلود هم گناه , دانلود قسمت نهم سریال هم گناه , دانلود قسمت آخر سریال هم گناه , دانلود قسمت 9 هم گناه , دانلود قسمت نهم 9 سریال هم گناه
دانلود سریال هم گناه قسمت اول و نهم - 1 تا 9
دانلود سریال هم گناه با لینک مستقیم - تمام قسمت ها
دانلود کامل سریال هم گناه با کیفیت بالا
دانلود سریال همگناه قسمت نهم با لینک مستقیم
دانلود قسمت 9 سریال هم گناه با کیفیت عالی 1080p
لینک دانلود قرار گرفت
گروه فیلم :  اجتماعی
سال تولید : 1398
پخ
نه معشوقه ای سیاسی بودی 
نه پنجه در پنجه با سرطان 
نه با مین رفته بود
پاهایت 
نشسته بودی
در ایوانی سنتی 
گونه هایت گناه بود 
دست هایت گناه
چشم هایت گناه 
نمیتوانم در پارک های تهران آرام بگیرم 
دو نفر 
چند نفر 
چندین نفر 
یک دیگر را شکل مه و دره در آغوش کشیده اند
و ما سالهاست مرده ایم 
سالهاست
پشت پنجره ها
پشت سیم های رابط 
صداهایمان همدیگر را در آغوش می کشند 
بگذار لااقل فکر کنم
معشوقه ای سیاسی هستی 
سرطان هم داری 
و پاهایت با مین رفته اند. 
چیزی که در اطرافم می‌بینم نشان ازین داره که زن متاهلی که همسرش نیازهای عاطفی، مادی و جنسیش رو بر طرف نمی‌کنه بسیار بیشتر در معرض گناه و به خطر افتادن و فساد و بیماری های روانیه تا دختر مجردی که این نیاز هاش تامین نمیشه.

تفاوتش اینه که برای زن متاهل پنهان تره و به گوش ما نمیرسه و نمیفهمیم ولی دلیل بر این نیست که وجود نداشته باشه.
بهترین و زیبا ترین و هیجان انگیز ترین آهنگ های روز دختر و دانلود اهنگ دختر
دانلود اهنگ دختر و دانلود رایگان آهنگ های روز دختر و دانلود جدید ترین عکس های روز دختر
زیبا ترین و جدید ترین و باحال ترین و جذاب ترین آهنگ های روز دختر و دانلود اهنگ دختر
دانلود اهنگ دختر با فرمت mp3 و دانلود رایگان آهنگ های روز دختر با لینک مستقیم
دانلود جدید ترین و بهترین و جذاب ترین آهنگ های روز دختر و دانلود اهنگ دختر

ادامه مطلب
آقا گناه جهنم، مهم نیست ( البته که خیلی مهمه).اما از اون به مراتب بدتر اینه که به رعایت تقوات غره میشی و فکر میکنی خبریه و برای خودت حق گناه قائل میشی. این قائل شدن بسیار پنهانی و مرموز در اعماق روح و جانت وجود داره وتو رو به سمت هلاکت میکشونه. میگی خوب این همه تقوا رعایت کردم، حالا ی گل هم بخوریم هیچی نیست! اون دقیقا لحظه ای که تو به پروردگارت غره میشی! خداوند در جواب ادمهای گوهی مثل تو میفرماید 

وَ مَنْ جاهَدَ، فَإِنَّما یُجاهِدُ لِنَفْسِه
   نمونه سوالات "حقوق" در آزمون استخدامی ارگانهای سراسر کشور همراه با جواب جهت استفاده مخاطبان و متقاضیان گرامی          

مجمع تشخیص مصلحت نظام، چه تعامل حقوقی با رهبری دارد.
*1(تصویب کننده سیاستهای کلی نظام و ارایه آنها به رهبری جهت امضاء و تائید انتشار
2(نهاد شبه قانونگذراری و مکمل وظایف ولی فقیه
3(نهاد اجرایی جهت تصمیمات سیاسی رهبری نظام
4(نهاد مشورتی جهت تصمیمات کلی رهبری نظام
             حقوق اساسی ،انتظام بخش کدام روابط است
  که شما را بدنیا تشویق مبکند بخدا سوگند اگر شما بهمان حالی که بان خودتان را  توصیف کردید میماندید هر اینه فرشتگان دست در دست شما.میگذاردند بدون وسیله روی اب راه میرفتید و اگر نبود که شما گناه میکنید سپس از خدا امرزش ان گناه را خواهیدهر اینه خداوندخلقی را میافربد تا گناه کنند و سپس ار خداامرزش خواهند و خداوند انها را بیامرزد و براستی مومن در گناه افتد یا بامتحان در گناه گرفتار شود و بسیار توبه کندایا نشنیده ای گفتار. خدای عزوجل که فرمایدو هم
6 حضرت صادق ع فرمودهماناخداوند ووست دارد بنده ای را که در گناه بزرگ باو توجه کند اواز او امرزش بخواهد و مبغوض دارد بنده ای که گناه اندک را خوار شمارد و بان بی اعتناباشد ودر مقام توبه وتدارک ان نلاشد 7 حضرت صادق ع فرمود امیرالمومنین ع فرمود همانا پشیمانی بر گناه وبدی انسانرا بدست کشیدن از ان وامیدارد   1 عباس غلام حضرت رضا علیهالسلام گوید شنیدم انحضرت ع مبفرمود پنهان کننده کار نبک کردارش برابر هفتاد حسنه است واشکارا کننده کاربد مخذولاست وپنه
نظر قضات در مورد زنا در نشست قضایی
مجازات در اقرار کمتر از چهار بار زنا چیست؟
سؤال: با توجه به ماده ۶۸ قانون مجازات اسلامی، هرگاه مرد یا زنی کمتر از چهار بار اقرار به زنا نمایند، مجازات قانونی آنها چه خواهد بود؟
نظر اکثریت قضات در نشست قضایی
به صراحت و روشنی قسمت اخیر ماده ۶۸ قانون مجازات اسلامی، مجازات چنین شخصی تعزیر خواهد بود، که با توجه به ماده ۱۶ قانون مجازات اسلامی (که تعزیر را به تأدیب و یا عقوبتی که نوع و مقدار آن در شرح تعیین نشده و به
و از دست نوشته شیخ شهید نقل است که حضرت رسول (صلى اللّه علیه و آله و سلّم) فرمود: هرکه می خواهد خداوند در قیامت اعمال زشتش را بر او عرضه نکند و پرونده گناهانش را نگشاید، باید این دعا را بعد از هر نماز بخواند:
اَللّهُمَّ إِنَّ مَغْفِرَتَکَ أَرْجى مِنْ عَمَلى، وَ إِنَّ رَحْمَتَکَ أَوْسَعُ مِنْ ذَنْبى، اَللّهُمَّ إِنْ کانَ ذَنْبى عِنْدَکَ عَظیماً فَعَفْوُکَ اَعْظَمُ مِنْ ذَنْبى، اَللّهُمَّ اِنْ لَمْ أَکُنْ اَهْلاً أَنْ أَبْلُغَ رَحْمَتَکَ

آهنگ جدید قربانی رو گوش دادم، به نام هم‌گناه، به نظرم در سبک و سیاق خودش بعد از مدّتها اثر خوبی‌ه.. البته نمیگم کار خوب نداشته قبلتر ولی خب تصورم اینه هم صداش میزون بود، بعضی وقتا جیغ که میزنه از کنترل خارج میشه یه کم :) هم شعرش قابل قبول بود و هم موسیقیش همراه و دلنشین بود.. به هر حال گفتیم اینم خبر بدیم بهتون این وقت شبی از نگرانی دربیاید :)
دانلود سریال ایرانی جدید با عنوان هم گناه مخصوص پخش خانگی
قسمت اول سریال هم گناه با کیفیت اورجینال قرار گرفت
خلاصه داستان سریال هم گناه :
طبق چیزی که برای خلاصه داستان این سریال نوشته شده , خوانواده پولداری به نام صبوری که کار صادرات و واردات مشغول هستند با آرامش و خیلی شیک در خانه ای بزرگ و قدیمی زندگی میکنن که یک جوان با ورودش به این خانه کلی داستان و ماجرا به وجود میاره که باید در قسمت های این سریال این ماجراها رو با هم ببینیم در ضمن اعضای
به اسناد مفضل به عمر قال ابا عبدالله علیه سلام و بعد روایت از حضرت امام صادق علیه السلام هست که فرمودند:

ان الله تبارک و تعالی ضمن المومنین ضمانا: خداوند تبارک و تعالی برای مومنین یک ضمانتی کرده است،
قال قلت و ما هو؟ پرسید آن ضمانت چی هست؟ قال ضمن لهو ان هو اقر له بالربوبیه لمحمد صلی الله علیه و آله بالنبوه و لعلی علیه السلام بالامامه و ادی ما افترض علیه ان یسکنه فی جواره ضمانتی که خداوند فرموده است این هست که اگر انسان اقرار کند
آیت الله بهجت :
هیچ کودکی نگران وعده بعدی غذایش نیست؛ زیرا به مهربانی مادرش ایمان دارد؛ ای کاش من هم مثل او به خدایم ایمان داشتم.
آیت الله بهجت :
اگر جلوی خود را در ارتکاب به گناهان نگیریم ، کارمان به انکار ، تکذیب و استهزاء آیات الهی، و یا به جایی می رسد که از رحمت خدا ناامید می شویم.
آیت الله بهجت :
هرجا کم آوردی...حوصله نداشتی...گرفته بودی...پول نداشتی...کار نداشتی ...باطری ات تمام شد...تسبیح را بردار و صد بار بگو استغفرالله ربی و اتوب الیه
آروم م
ایا حسین بن علی علیه السلام برای فسق حاکم (یزید) سر و سرباز و سردار خود را فدا کرد؟
پس چرا امام سجاد و امام باقر دربرابر ظلم امویان سکوت کردند مگر نبود عبدالملک مروان که سوگند میخورد من شراب میخورم وهرکس مرا به تقوا دعوت کند او را گردن میزنم؟مگر نبود که هشام اموی کعبه را قرق میکرد و با کنیزکان خود روی سقف کعبه گناه میکرد؟
و مگر نبود مهدی عباسی که گاهی به زبان شعر میگفت:یعقوب وسخنان او را رها کن و با شراب گوارا دمساز باش(منظور یعقوب بن داود وزیر
یادم میاد جوان بودم، یه ماجرایی از یکی از بچه‌های فامیل شنیدم،
به شوخی تو جمعی که فقط من و مامانم و خواهرم بودیم از عبارت "دوست‌پسر و دوست‌دختر" استفاده کردم.
مامانم رنگ از چهره‌ش پرید، گفت هرگز نام عمل فحشاء رو به این سادگی بیان نکن..گفتنش قلبت رو کدر میکنه..گناه رو در نظرت عادی‌تر می‌کنه و روحت رو تنزل میده.
بعد هروقت که رساله میخوندم می‌دیدم هرجایی که از گناهی بزرگ صحبت شده یه عبارت قبل و بعدش هست: معاذ الله، العیاذ بالله، نعوذ بالله...
ق
پولیش و واکس 3 اکستریم هایبریدنت سوناکس : 

پودر اکسید آلومینیومی بسیار ریز باعث رفع نور Verkratzungen ، لایه های خشک شده و صاف شدن رنگ می شود.
براق عمیق و براق ، ترمیم و ترمیم شدید رنگ کارایی دارد.
مناسب برای بدنه
براق کننده، محافظت کننده، پولیش کاری،تشکیل لایه‌ای با دوام بر روی رنگ خودرو

شناسه محصول : 202200
درآیه(توبوا الی الله توبَهً نَصُوحَاً)توبه نصوح:توبه ای که مردم را به سوی خود بخواند که مردم ترغیب شوند که مثل آنر انجام دهند.۲.توبه ای که فرد رابه کارهای خوب دعوت کند و فرد از گناه جدا شود، ودیگر گناه نکند.۳. توبه ای که خالص برای خدا باشد.
علیرضا دراج - هم گناه
دانلود آهنگ هم گناه از علیرضا درّاج
Alireza Dorraj - Ham Gonah
خواننده علیرضا درّاج نام آهنگ هم گناه موسیقی علیرضا افکاری ترانه امیرعلی سلیمانی
ایندانلود این آهنگ از آی سانگز
---
کانال تلگرام : ♫ @isongsir ♫
سایت : http://isongs.ir
[عکس 320×320]
مشاهده مطلب در کانال
علائم و نشانه های دختر بودن جنین در بارداری:نشانه های خاص نشان می دهد که کودک می تواند یک دختر باشد یا پسر با این حال، این نشانه ها قطعا به شما نمی گویند که شما یک دختر را باردار هستید ولی تجربه ثابت کرده است که نشانه های بیان شده در اکثر افراد پیش بینی را درست انجام داده و زنانی که در دوران حاملگی این نشانه ها و علائم را داشتند نوزادشان دختر به دنیا آمده است ، بعد از معرفی علائم بارداری پسر روی شکم زن حامله در بخش قبلی نمناک به علائم بارداری دخ
متلک انداختن به ناموس دیگران بسته به محتوای آن، تحت عنوان گناهان مختلفی می‌تواند قرار بگیرد ازجمله شوخی با نامحرم، آزار و اذیت دیگران، فحش دادن، سرزنش کردن، مسخره کردن دیگران و... که هرکدام از آن‌ها به‌تنهایی موجبات نکبت در دنیا و عذاب برزخ و قیامت را فراهم خواهد کرد.
نوشته گناه شناسی متلک انداختن به ناموس دیگران اولین بار در گناه شناسی. پدیدار شد.
تقویم شیعه
دهم ماه رمضان
۱- آمدن نامه‌های اهل کوفه برای امام حسین علیه السلام
در سال ۶۰ هجری قمری جمعی از کوفیان نامه‌های مردم کوفه را برای امام حسین علیه السلام را آوردند. که از جمله نام سلیمان بن صرد و مسیب بن نجبه و رفاعه بن شداد بجلی و حبیب بن مظاهر و جمعی از شیعیان آن حضرت در آن‌ها بود، که توسط عبد الله بن مسمع همدانی و عبد الله بن وال خدمت امام علیه السلام آورده شد.
۲- وفات حضرت خدیجه علیها السلام
در این روز حضرت خدیجه کبری علیها السلام ا
تقویم شیعه
دهم ماه رمضان
۱- آمدن نامه های اهل کوفه برای امام حسین علیه السلام
در سال ۶۰ هجری قمری جمعی از کوفیان نامه‌های مردم کوفه را برای امام حسین علیه السلام را آوردند. که از جمله نام سلیمان بن صرد و مسیب بن نجبه و رفاعه بن شداد بجلی و حبیب بن مظاهر و جمعی از شیعیان آن حضرت در آن‌ها بود، که توسط عبد الله بن مسمع همدانی و عبد الله بن وال خدمت امام علیه السلام آورده شد.
۲- وفات حضرت خدیجه علیها السلام
در این روز حضرت خدیجه کبری علیها السلام از
دختری در مھمانى ب مھمان گفت،،میخوای عروسکامو ببینی؟
مھمان...آره
دختر عروسکاشو آورد و نشون داد،،،مھمان،کدوم دوسدارى؟حتما این باربیھ
دختر...ن این   مھمان،،،این؟زشته که،،،دستوپاندارھ
دختر....آخه اگه دوسشش نداشته باشم کسی دوسش نداره یدفھ دلش میشکنھ

دانلود آهنگ های روز دختر با کیفیت های عالی و خوب و دانلود رایگان آهنگ های روز دختر و دانلود آهنگ روز
زیبا ترین و جذاب ترین و باحال ترین آهنگ های روز دختر و دانلود آهنگ های روز دختر با لینک مستقیم
دانلود آهنگ های روز دختر با فرمت mp3 و دانلود رایگان آهنگ های جدید روز دختر با لینک مستقیم
جدید ترین و زیبا ترین و جذاب ترین و قشنگ ترین عکس نوشته های و دانلود آهنگ های روز دختر
دانلود جدید ترین و بهترین و زیبا ترین اهنگ های روز دختر و دانلود آهنگ های رو

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

ᴘɪᴇc̆̈ᴇ ᴏғ ᴘᴇᴀc̆̈ᴇ